Click to order
Total: 
RAW FILЕS
Ексклюзивно
для Modern Photo School

RAW-файлы
для створення продає
портфоліо ретушера.
LIMITED EDITION
Досить ретушувати ретро-фото з Інтернету!
Ексклюзивно для Modern Photo School - топовий фотограф Наташа Вовк створила серію фотографій для прокачування портфоліо ретушерів і з можливістю демонстрації своїх робіт в форматі до \ після.
"Я разом з одним з топових візажистів з моєї команди створили багато красивих Beauty-кадрів. Це означає, що у ретушерів з'явилася можливість поповнити своє портфоліо актуальними фотографіями. А головне - ви можете використовувати демонстрацію своїх робіт в форматі до \ після, що особливо цінно для ретушера і допоможе максимально продемонструвати всі ваші переваги. "


Наталія Волк
Beauty Фотограф
  • RAW - файли з високою роздільною здатністю, відкриваються в будь-якій версії Adobe Photoshop
RAW2
FUNNY&SEXY NUDE
LIMITED EDITION
обмежена кількість завантажень для дотримання ексклюзивності.
Сорок початкових кодів з максимально різноманітними настроєм в кожному кадрі - від класичної романтики до-яскравих емоцій. Різні світлові рішення - м'який, структурний жорсткий, ефект сонячного світла. Тут ви знайдете класичний Beauty Nude з матовою і глянсовою текстурою шкіри, Креативні гелеві основи в мейкап. Всю серію об'єднує нюдовий макіяж з різними фактурами в майці. Файли досить високої розподільчої здатності, щоб ви могли робити кропить до макрокадров.

35€
40 RAW-файлов
Фотографії з Серії: "FUNNY&SEXY NUDE"
  • RAW - файли з високою роздільною здатністю, відкриваються в будь-якій версії Adobe Photoshop
ФОП Кубракова Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ 2857222807


Телефон: +38(067)218-81-83
e-mail: school@studio1.com.ua